Uczciwe Wybory – także w Krakowie

Zarząd Stowarzyszenia Solidarni 2010 zwraca się  z gorącym apelem do wszystkich organizacji, całego środowiska patriotyczno – niepodległościowego  o integrację i współpracę w duchu zawartego porozumienia 20 sierpnia  na spotkaniu organizacji patriotycznych w Warszawie 

 Uczciwe wybory to pierwszy krok ku pomyślności Polski i Polaków.

http://uczciwewybory.pl/

Porozumienie organizacji patriotycznych

przed wyborami parlamentarnymi 09.10.2011 r.

Drodzy Rodacy!

Na naszych oczach rozpada się system wartości, o który walczyły pokolenia Polaków. Nasz kraj potrzebuje mobilizacji, współpracy i solidarności wszystkich, którym leży na sercu dobro Ojczyzny.

Zagrożeniem dla przywrócenia silnej, dumnej, solidarnej oraz w pełni suwerennej Polski jest rozproszenie w nadchodzących wyborach parlamentarnych kilku lub kilkunastu procent głosów. Może to zdecydować o losach naszej Ojczyzny na długie dziesięciolecia. Dlatego dzisiaj musimy wznieść się ponad podziały oraz osobiste czy partyjne ambicje.

W tej wyjątkowej sytuacji politycznej jedyną szansą na skuteczną, pozytywną zmianę jest wsparcie w tych wyborach Prawa i Sprawiedliwości, w tym także osób, które będą reprezentować nasze szerokie zjednoczone środowisko patriotyczne. W ten sposób zagłosujemy na coś więcej niż partię, zagłosujemy na Polskę!

Zachowując swoją tożsamość jesteśmy w stanie przeprowadzić równoległą kampanię społeczną zmieniającą świadomość obojętnej, niedoinformowanej czy też zmanipulowanej części społeczeństwa.

Jednocześnie zwracamy uwagę na konieczność mobilizowania społeczeństwa także, a może przede wszystkim, po wyborach. Ludzie, których poprzemy i wybierzemy będą mieli bezpośredni wpływ na jakość naszego życia i kondycję Polski. Polityka to dbanie o dobro wspólne, a my, zwłaszcza teraz, tak bardzo potrzebujemy, żeby o to dobro dbali uczciwi, utalentowani, odważni i skuteczni ludzie.

Z myślą o takiej właśnie przyszłości organizacje patriotyczne podpisały porozumienie o współpracy. Jednocześnie apelujemy do wszystkich innych organizacji, całego środowiska patriotyczno – niepodległościowego o solidarność, integrację i współpracę w duchu niniejszego porozumienia.

Nasze marzenia o silnej, nowoczesnej i suwerennej Polsce są możliwe do spełnienia! 

(od  Zarządu  Stowarzyszenia

Solidarni 2010)

POŚWIĘĆ NIEDZIELĘ DLA POLSKI!

Wszyscy znamy przykłady kupowania głosów w Wałbrzychu, „nadmiar” głosów w Brukseli itp. nieuczciwe praktyki. Ostatnie wybory samorządowe to także ogromna liczba głosów nieważnych.

Jednym ze sposobów zabezpieczenia się przed fałszerstwami wyborczymi zniekształcającymi wynik wyborów jest społeczna kontrola ich przebiegu. Prawo przewiduje taką sytuację – poza członkami Komisji Wyborczych istnieje Instytucja Mężów Zaufania.

Organizacje patriotyczne, w trosce o uczciwy przebieg jesiennych wyborów parlamentarnych podjęły decyzję o zaproponowaniu kandydatów na mężów zaufania w całej Polsce.

Wszyscy chętni zostaną przeszkoleni w zakresie procedur wyborczych oraz zapobiegania nieuczciwym praktykom, udzielimy też wszelkich wskazówek i wyjaśnień.

Zróbmy wszystko, by wybory były uczciwe! 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s